Liigu sisu juurde
Tagasi avalehele

INF1T

Infortarist on saanud avalik ettevõte Nasdaq Balti börsi põhinimekirjas, mida möödunud aasta 14. detsembril tähistasime traditsioonilise börsikella helistamisega.

On öeldud, et avalikuks ettevõtteks pürgimine nõuab julgust ja mitte kunagi ei ole selleks ideaalseid tingimusi.

Börsile minek annab hoogu meie rahvusvahelisele laienemisele ja aitab kaasata täiendavat kapitali. Infortar on ainüksi IPO korraldamisest võitnud – meie ettevõtte kvaliteet on jõudnud järgmisele tasemele ja tuntus kasvanud. Infortar on kasvule keskendunud ettevõte, me otsime uusi investeerimisvõimalusi ja soovime investorite vara väärtust suurendada.

Kui majandus langeb, siis Infortar kasvab, kaasab raha ja läheb börsile. Uskusime endasse ja läksime IPO-t korraldades meile omaselt vastuvoolu ja suutsime keerulises keskkonnas tugeva tulemuse teha.

Avasime oma energeetikale, laevandusele ja kinnisvarale keskendunud investeeringute portfelli, mis on mitmekesine ja piiriülene, end kriisides tõestanud ja omab suurt kasvupotentsiaali. Infortar on pühendunud ettevõtete tulemuslikule arendamisele – Eesti Gaasist on saanud Soome ja Balti piirkonna suurim erakapitalil energiafirma, Tallinkist Läänemere suurim laevafirma ning kinnisvara valdkonnas oleme piirkonnas üks suurimaid varade omanikke. Olles ise pikaaegse kogemusega investorid, soovime uutele investoritele pakkuda dividendikindlust.

Ain Hanschmidt
Juhatuse esimees