Liigu sisu juurde
Tagasi avalehele
Infortar AS turundusdirektor Mart Mikk.

Toetame!

Vastutustundliku äriühinguna panustab Infortar pidevalt ühiskonda. Pikaajalistele partnersuhetele orienteeritud sponsorlusstrateegia hõlmab võrdsetes osades haridust, kultuuri, keskkonnahoidu ning sporti.

Infortari suurimaks sotsiaalse ettevõtluse projektiks on investeering ja tegevustoetused Tallink Tennisekeskusele. Eesti suurimat spordikeskust rajades seadsime eesmärgiks, et enam ei pea kõrge hind või väljakute puudumine takistama tennise mängimist kvaliteetsetes tingimustes. Keskuses on 20 tennisväljakut, 10 sulgpalliväljakut, 4 stuudiot rühmatreeninguteks ning avar jõusaal, järelkasvu eest hoolitseb Tallink Tennisekool. Oleme panustanud kogu valdkonda laiemalt, toetades Eesti Tennise Liitu, mis on katusorganisatsiooniks Eesti tenniseklubidele, ühendades neid edasiviivale koostööle ning tagades tennise populaarsuse kasvu ja järjepideva tasakaalustatud arengu. Liidu põhieesmärgid on igakülgne tennise edendamine, liikmete huvide koondamine ja nende nimel tegutsemine.

Infortar korraldas aastatel 2011-2015 heategevuslikku turniiri Smile Charity Golf, kus osales 50 sportlast Eestist, Lätist, Soomest ja Rootsist ja mille tulemusena koguti erinevate laste ja noortega seotud projektide toetuseks üle 60 tuhande euro. Näiteks rajati Kuressaarde laste mänguväljak ja osteti Pärnu Muusikakoolile uusi instrumente. Täna toetab Infortar Eesti Golfi Liitu ning lisaks kogu Baltikumi vanimat golfikeskust Niitvälja Golf, kellega näeme mitmeid ühiseid väärtusi just järelkasvu ning kogu spordiala arenguga seonduvalt. Niitvälja Karikas by Infortar on võistlus, kus omavahel saavad kokku professionaalsus, pühendumine ning kvaliteet.

1865. aastal loodud Estonia Seltsil on ainulaadne ning asendamatu positsioon eesti kultuuriloos. Rahvusooperi, Estonia teatri- ja kontserdihoone ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia rajamine olid kolm esimest suurt teetähist, milleta Eesti Vabariiki ette kujutada oleks võimatu. Pea 160 aastat hiljem on selts jätkuvalt heas elujõus: pidevalt antakse välja stipendiumeid noorte lauljate ja tantsijate toetuseks, tellitakse kunstnikelt kultuuritegelaste portreesid ning rajatakse mälestusmärke. Seltsi poolt korraldatud erinevate heategevuslike aktsioonide käigus on kogutud üle 140 tuhande euro. Ees on ootamas hulk põnevaid ettevõtmisi, milles Infortar soovib kindlasti osaleda.

Mart Mikk
Turundusdirektor