Liigu sisu juurde
Tagasi avalehele
Ain Hanschmidt - Infortar AS juhatuse esimees.

Veebiseminar viimase kvartali majandustulemustest

26. veebruaril avaldas Infortari juhtkond 2023. aasta neljanda kvartali majandustulemused ning kommenteeris nii tulemusi kui ka põhimõtteid makstavate dividendide kohta veebiseminaril, mis on järelevaadatav siit.

"Kontserni möödunud aasta majandustulemusi ehib suurim kasum läbi aegade – juba 9 kuu tulemustes avaldasime, et meie varade maht lähenes 1,5 miljardile. Suutsime keerulisel ajal kiiresti ja paindlikult kohaneda, turumuutustest tulenenud nõudlikud väljakutsed eduks pöörata ning kokkuvõttes tugeva tulemuse saavutada", sõnas Infortari juhatuse esimees Ain Hanschmidt.

Eredaimad sündmused ettevõtte viimase kaheteistkümne kuu tegevuses olid kahtlemata seotud energeetikaga, samuti taastus reisijate arv Läänemerel pandeemiaeelse mahuni.

"Vaatamata erakordsele aastale ei olnud tegemist ühekordsete tulemustega – Infortari aktsia kauplemistähisega INF1T on noteeritud Tallinna börsil, meie investeeringute portfell on mitmekesine ja piiriülene, end kriisides tõestanud ja omab suurt kasvupotentsiaali. Olles ise pikaaegse kogemusega investorid, soovime oma investoritele pakkuda dividendikindlust", lisas Hanschmidt.