Liigu sisu juurde
Tagasi avalehele

Infortar ehitab Rimile logistikakeskuse

2025. aasta kevadel Laagris, Gate Tallinn äripargis valmivasse hoonesse tuleb 18000 ruutmeetri suurusele logistikakeskusele lisaks Rimi 4000 m2 peakontor ja üle 2000 ruutmeetri suurune keskusköök.

„Kinnisvara valdkond pakub täna võimalusi ja kasvuruumi, soovime oma kinnisvaraportfelli oluliselt laiendada ning viia see samasse suurusjärku meie laevanduse ja energeetika investeeringutega. Rimi logistikakeskuse arendus on meie jaoks sel teel oluline ja rahvusvahelise suurkontserni usaldust kinnitav projekt,“ märkis hoone nurgakivi tseremoonial Infortari juhatuse esimees Ain Hanschmidt.

„Oleme pikalt otsinud ja kaalunud erinevaid võimalusi uue kontori ning kesklao arendamiseks - usun, et oleme leidnud õige asukoha ja tugeva koostööpartneri, kes võimaldab meil soovid ellu viia. Projekt võimaldab tuua logistika operatsioonid Eestis ühe katuse alla, arendada kaasaegse keskköögi ning ehitada välja modernne kontor, mis toetab tänapäevaseid ja uudseid tööviise. Kõik see loob eeldused Rimi edasiseks arenguks ja kasvuks Eestis ning aitab teenindada kaupluseid parimal moel,” lausus Rimi Eesti tegevjuht Vaido Padumäe.

Hoone ehitaja on INF Ehitus ja arendaja AS Infortar. Logistikakeskuse arendust alustas 2021. aastal Lumi Capital, kes sõlmis Rimi Eestiga üürilepingu ja valmistas ette projekti kuni ehitusstaadiumini ning jätkab täna vähemusosanikuna.