Liigu sisu juurde
Tagasi avalehele

Kivimäe tervisekeskus sai nurgakivi

Esmaspäeval, 22. augustil pandi pidulikult nurgakivi Kivimäe tervisekeskuse hoonele, kus juba järgmise aasta algusest hakkavad tegutsema Kivimäe Perearstikeskus, Haldja Hambaravi ja Vilde Apteek.

Infortari juhatuse esimehe Ain Hanschmidti sõnul vajab tipphaiglate kõrval ka esmatasandi meditsiin arendamist, senisest paremaid töötingimusi ja keskkonda.

„Kui Infortarile tähendab see sammu edasi Hiiu terviselinnaku arendamisel ja Kivimäe perearstikeskusele kasvamist tervisekeskuseks, siis laiemalt näitab see esmaabiteenuste koondumist kaasaegsetesse tervisekeskustesse,“ märkis Hanschmidt.

Kivimäe Perearstikeskuse juhataja Lembi Põlderi sõnul on neil äärmiselt hea meel, et  tänu koostööle Infortariga on Kivimäe perearstikeskusel võimalus laieneda ja pakkuda oma patsientidele veelgi paremat perearstiabi kui varem.

„Täname Nõmme linnaosa toetava suhtumise eest ja kõiki Nõmme elanikke, kelle tervisemuredele oleme saanud lahendust leida. Loodame, et uued ruumid ja laienev keskus annab võimaluse ka meie meeskonda laiendada ning läbi selle kasvab ka patsientide rahulolu ning paraneb kodulähedase perearstiabi kättesaadavus,“ lausus Põlder.

Kivimäe tervisekeskus asub Nõmme ja Kivimäe piiril miljööväärtuslikus Sanatooriumi pargis aadressil Põllu 63. Järgmise aasta alguses valmiva hoone arhitekt on Indrek Suigusaar arhitektuuribüroost Pluss ja ehituse peatöövõtja Infortari ettevõtete gruppi kuuluv INF Ehitus. Kivimäe tervisekeskus on Hiiu terviselinnaku teine hoone, esimene valmis 2016. aastal.